středa 1. prosince 2010

Palmknihy podporují Kindle

Protože víme, že mnoho našich čtenářů používá Kindle, rozhodli jsme se tuto čtečku podporovat i přímo na Palmknihách. Zatím je podpora částečná - týká se knih zadarmo na adrese free.palmknihy.cz a aspoň zatím ne všech: při převodu spoléháme na službu Amazonu, která prozatím převádí z námi podporovaných formátů nejlépe soubory ve formátu Mobipocket Unicode.

Pokud si tedy chcete pohodlně posílat e-knihy přímo do svého Kindle, musíte ještě udělat pár kroků:

1) Zakoupit si Kindle - ehm, ano, jistě :)

2) Zaregistrovat si na webu Amazonu adresu kindle@palmknihy.cz nebo jenom @palmknihy.cz - díky tomu Vám námi poslané knihy skutečně přijdou; více informací na webu Amazonu (nebo v překladu zde, děkujeme Google Translatoru).

3) Přihlásit se do administrace na free.palmknihy.cz a upravit uživatelský profil:

4) V uživatelském profilu zadat adresu svého Kindle - tato adresa vypadá jako e-mailová adresa (ona to vlastně je e-mailová adresa) do příslušného políčka a potvrdit:

5) A to je vlastně všechno. Od teď uvidíte v seznamech i v detailu knihy možnost poslání e-knihy do svého Kindle:

A ještě ten detail:


Ještě jednou pro pořádek - zatím tato možnost není u všech knih a zatím se týká pouze knih zadarmo na free.palmknihy.cz - ale pracujeme na tom, abychom podporu pro Kindle rozšířili.

Upozornění: tuto službu primárně poskytuje Amazon. Věnujte proto prosím ve vlastním zájmu všem obchodním podmínkám, se kterými budete muset souhlasit!

Přejeme vám hezké čtení.

8 komentářů:

 1. super práce. Děkuji mnohokrát.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak toto je funkce, která tento server zase posunula o notný kus nad konkurenci..!!! Paráda..!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Super práce, moc držím palce a pokud bude možnost, pro Kindl si i něco koupím.

  OdpovědětVymazat
 4. Parada, bylo by to pecka i pro placene knizky.

  OdpovědětVymazat
 5. Ano, to se povedlo!

  OdpovědětVymazat
 6. Naprosto perfektní. Sice jsem to testoval dvou bezplatných knihách, ale TAKTO si představuji nákup knih. Rychlé, pohodlné, jedním slovem: PERFEKTNÍ!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Nádhera, velký posun pro české knihy. Teď už jen poslední krůček - aby bylo možné kupovat české knihy a pohodlně je prohlížet na Kindle.

  OdpovědětVymazat