pátek 26. dubna 2013

Za Komentář týdne nákup v hodnotě 200 Kč zdarma

Doporučte knihu a my vám dáme další dle vlastního výběru zdarma. Pokud bude tedy stát do dvou set korun českých. A pokud vás vybereme.

Ale popořádku. Knihy jsou vaší i naší vášní. Příběhy, které se staly, příběhy, které se mohly stát, příběhy, které se stanou. Baví vás o nich vyprávět? Dát najevo svůj názor? V pěti až deseti větách představit knihu v mini recenzi? 

Jste náš člověk. Přidejte na Palmknihách komentář ke knize, kterou jste četli, doporučte ji ostatním, napište krátkou recenzi. Každý týden v neděli pak vybereme jednoho z vás, kdo za svůj komentář dostane kredit na volný nákup v hodnotě 200 Kč. Počet příspěvků není omezen - přidejte mini recenzi pod pět knih, které máte rádi, a získáte pětkrát větší šanci, že nákup zadarmo bude váš.

Pravidla? Je jen jedno - nehledáme slohové cvičení. Chceme znát váš názor, chceme vědět, co si o příbězích, který komentujete, myslíte. A proč je doporučujete. Nebo před nimi varujete. 

Pojďme si společně pomáhat, dejme si vzájemně vědět, která kniha za to stojí a která už méně. Přihlaste se, přidejte svůj názor na knihy, které jste právě dočetli, a třeba se dočkáte nákupu v hodnotě 200 Kč zdarma. Když ne tento týden, tak třeba příští. Zkusit to můžete hned teď.


1 komentář:

  1. Dobrý nápad, konečně mě něco donutí občas pod přečtenou knihu něco napsat :-)

    OdpovědětVymazat