pondělí 27. května 2013

Hrajeme o e-knihu Švábi Joa Nesbøho. Každý den jedna otázka a jeden výherce

Jsou švábi a Švábi. Ti první vydrží měsíc bez vody, tři bez jídla a nezabijete je ani useknutím hlavy. Ty druhé si zamilujete napoprvé. Pokud vám tedy učarovala severská detektivka a její král Jo Nesbø. Švábi jsou plní napětí, šíleného thajského podnebí a Harryho Holea, který se vydává vyřešit vraždu norského velvyslance přímo zpod stolu hostince Schrøder.

Švábi, druhý případ Harryho Holea, vycházejí v červnu. Napadlo nás, že pěti z vás je dáme zadarmo. A že vyzkoušíme, jak dobře Harryho Holea znáte. Každý den (až do pátku) najdete v tomto článku novou soutěžní otázku, která nějak souvisí s jeho případy. A každý den vybereme jednoho nebo jednu z vás, kdo dostane detektivku Švábi Joa Nesbøho zadarmo.

Nová otázka - nejrychlejší info na Facebooku a Twitteru

Odkaz na novou otázku najdete vždy na našem Facebooku nebo Twitteru, samotnou otázku v tomto článku na blogu. Na každou otázku lze odpovídat do chvíle než je nahrazena otázkou další. Hrajeme do pátku 31. května a otázky jsou nezávislé -> není třeba hrát celý týden, výherce vybíráte vždy z odpovědí jednoho dne. Pokud v pondělí odpovíte špatně, neznamená to, že nemůžete vyhrát ve středu.

Máme dohráno. Výherce a překvapení pro ty, kdo nedají na detektivky Joa Nesbøho dopustit, najdete na odkazu: Vyhlášení výsledků a malé velké překvapení

5 komentářů:

 1. no, tentokrát je odpověď HODNĚ jednoduchá kvůli nápovědě...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trochu nechtěné nápovědě... upravíme. Díky za upozornění.

   Vymazat
 2. Hm, to to mám fakt teď začít číst? Protože podle informací dostupných na netu není správná ani jedna možnost ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně odpovědělo 92 % soutěžících. Tipněte a uvidíte.

   Vymazat
 3. Já já já to vííím,ale neřeknu (ani nenapíšu)

  OdpovědětVymazat