pondělí 8. července 2013

Nově na Palmknihách: Wolters Kluwer, nakladatelství, které je The Professional's First Choice

Právo, daně, zákony. Pro obyčejné smrtelníky španělská vesnice, přinejmenším do okamžiku, než se stane nehoda, přestupek či rovnou trestný čin. Pro živnostníky a podnikatele nutné zlo.

Pro všechny, laiky i profesionály, jsme do nabídky nově zařadili odborné publikace nakladatelství Wolters Kluwer, které patří celosvětově k největším vydavatelům právnické literatury a pro mnohé z oboru je tzv. "The Professional's First Choice" (tj. první volbou profesionálů).

Klikněte a prohlédněte si publikace Wolters Kluwer na Palmknihách.

Ocitujme web nakladatelství: "Wolters Kluwer je jedním z předních světových vydavatelů a poskytovatelů informačních produktů a služeb. Soustředí se hlavně na trhy v oblasti zdravotnictví, daní, účetnictví, korporátních služeb, finančních služeb, práva a regulace, vzdělávání. Wolters Kluwer dosahuje ročních tržeb ve výši € 3.4 mld (2003), zaměstnává více než 18 tis. lidí po celém světě a své zastoupení má po celé Evropě, Severní Americe, v Asii a Pacifiku. Centrála Wolters Kluwer se nachází v Amsterdamu v Nizozemí."

Pro koho jsou odborné publikace nakladatelství Wolters Kluwer především určeny? Pro:

  • Účetní, daňové poradce, obecně každého, kdo se zabývá problematikou daní.
  • Specialisté ve zdravotnictví - sestry, lékaři, odborní konzultanti.
  • Bankéři, pracovníci v bankovnictví.
  • Učitelé, studenti, lidé ve vzdělávání.

Wolters Kluwer = ASPI

Ti, kdo se ve světě odborné literatury pohybovali dříve, možná budou spíše než Wolters Kluwer znát ASPI - právě tato nakladatelská značka byla základem, na kterém bylo nakladatelství Wolters v roce 2009 postaveno. Ediční řada právnických publikací ASPI je dodnes nejcennější ediční řadou nakladatelství a na Palmknihách ji samozřejmě najdete také.

Prvních 13 publikací Wolters Kluwer najdete v našem knihkupectví klilknutím na tento odkaz: Wolters Kluwer na Palmknihách. Další budeme postupně přidávat.

Žádné komentáře:

Okomentovat