středa 14. srpna 2013

Představujeme: Nuridius - nové nakladatelství na Palmknihách

Vzniklo na konci března, na Palmknihách jsme je přivítali v pondělí 12. srpna - nakladatelství Nuridius. Jeho zakladatel a majitel Tomáš Marák na internetových stránkách nakladatelství píše (volně "přeloženo"): Jsme začínající progresivní nakladatelství, které se chce stát platformou pro nové autory.

V současné době vydává Nuridius především sci-fi a fantasy, ale nebrání se žádnému žánru. Pokud máte plný šuplík rukopisů, zkuste se pozeptat, může se stát, že právě vy v Tomáši Marákovi naleznete spřízněnou duši. Podrobnější informace hledejte na webových stránkách nakladatelství - Nuridius.cz.

Na Palmknihách najdete e-booky z Nuridia v žánrech sci-fi a fantasy, hodně zajímavě vypadá především Nanobot. Posuďte sami:

Nanobot

Genetické inženýrství a nanorobotika v praxi, to jsou ušlechtilé myšlenky, kterých bude chtít každý využít ve svůj prospěch. Přijde vám to jako nereálné? Vzpomeňte si na dobu, kdy mobilní telefon byl jen zbožné přání.

Není to tak dlouho. A navíc, co bych jí o tom asi tak mohl říct, představ si Natálko, posledních třináct dní jsem byl zavřenej v septiku po kolena v hovnech a teď tu konečně ležím vedle tebe a ty mi olizuješ celé tělo, no není ten svět krásnej?!

Nanobot na Palmknihách

Žádné komentáře:

Okomentovat