sobota 17. srpna 2013

ShopRoku? Hlasování končí 30. záříLetos už pošesté vybíráte společně s nákupním rádcem Heureka.cz nejpopulárnější, nejkvalitnější a poprvé také nejzajímavější e-shop (nebo chcete-li, e-shop s příběhem) českého internetu. Celé se to jmenuje ShopRoku 2013. Jsou tři kategorie, z nichž jednu hlasováním ovlivníte přímo, jednu nepřímo a jednu vůbec.

Vůbec v případě letos nové kategorie Cena Heureky, ve které spolu soupeří e-shopy "s přesahem či silným příběhem". Nepřímo pak v kategorii Cena kvality, ve které se sbírají hlasy celý rok pomocí dotazníků Ověřeno zákazníky - nás moc těší 780 vašich recenzí z těchto dotazníků a 98 % spokojených zákazníků. Přímo můžete ovlivnit hlasování v kategorii Cena popularity, kde svůj hlas dáváte libovolnému e-shopu, který chcete podpořit.

Podpoříte nás? Děkujeme!

Určitě nechceme jít cestou "klikněte a podpořte nás". To necháme jiným. My jsme rádi, že nás podporujete celý rok - zájmem (neskutečně rostoucím) o e-knihy, že jste u nás spokojeni a vracíte se. To je pro nás ta největší odměna. A ne, není to fráze ani klišé. Vážně jsme moc šťastni, že se můžeme každý den potkávat, i když jen virtuálně, s lidmi, kteří milují knihy a příběhy stejně jako my:)

Ale kdybyste nám přeci jen chtěli v soutěži ShopRoku hlas dát - stačí v hlasovacím formuláři na stránkách soutěže vepsat na jedno ze tří míst (nejlépe na první) Palmknihy.cz. Nebo klikněte na tento odkaz – dostanete se na stejnou stránku, ale s předvyplněným názvem našeho e-shopu.


1 komentář:

  1. Ráda jsem dala svůj hlas a vašemu projektu moc fandím ! Ať už to dopadne jak chce, patří vám velké DÍKY. Vždy, když se mě někdo zeptá, kde stahuju elektronické knihy, doporučiji váš web.
    Mnoho dalších spokojených uživatelů / čtenářů :-)
    Krásný zbytek léta, Lucie S.

    OdpovědětVymazat