středa 26. února 2014

SOUTĚŽ: S Palmknihami do kina. Na Koleje osudu

Láska, nenávist, touha po odplatě. Příběh skotského důstojníka, zajatého za druhé světové války Japonci po pádu Singapuru a vězně, který prožil téměř celou válku při stavbě tzv. železnice smrti,  nese všechny znaky velkého romantického příběhu. Příběhu, který se skutečně stal.

Na začátku Eric Lomax, mladý důstojník, vstupuje do spojeneckých vojsk a odjíždí bránit britské državy v jihovýchodní Asii. Je zajat, prožije peklo při stavbě tzv. železnice smrti, kterou chtěli japonští okupanti propojit Barmu a Thajsko. Má štěstí, všechna příkoří, psychická i fyzická, přežije, byť s hlubokými šrámy na duši, které se ani dvacet let po válce nezhojily.

Když se situace stane neudržitelnou a noční můry začnou přicházet i ve dne, rozhodne se s přítelkyní pro cestu do Thajska, aby se jednou provždy od válečného traumatu osvobodil. Na místě zjistí, že jeho vyšetřovatel jménem Takaši Nagase stále žije. Probudí se v něm touha po pomstě...

Koleje osudu - současně do čteček i na plátna kin. Zahrajte si o 2x dvě vstupenky

Koleje osudu vydalo nakladatelství Mladá fronta 6. března, v březnu také přijde do českých kin stejnojmenný film s Colinem Firthem a Nicol Kidman v hlavních rolích. A právě o lístky do kina hrajeme - odpovězte na soutěžní otázku a možná právě vy budete mít štěstí a vypravíte se do některého ze sítě kin CineStar. V každém krajském městě je jedno.

Hrajeme do středy 5. března, platnost vstupenek je do 20. března. Účastí v soutěži vyslovujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení (newsletterů) společnosti Palmknihy s.r.o.
 
 Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat