neděle 6. dubna 2014

[Fotosoutěž] Máte po ruce pizzu a střechu? Zahrajte si o lístky na filmového Hornbyho

Přibližně před rokem jsme si na blogu zasoutěžili se Stoletým staříkem, kdy vaším úkolem bylo udělat fotku sebe sama, jak vylézáte z okna v p(r)omočených trepkách. Pobavili jste nás, někdy nám i zatrnulo. Některé kousky vypadaly dost nebezpečně. Koneckonců, posuďte sami.

8. dubna vychází Dlouhá cesta dolů jako e-kniha.

Soutěž, kterou jsme pro vás připravili na tento týden, se nese v podobném duchu. Spojili jsme ji s premiérou e-knížky Nicka Hornbyho Dlouhá cesta dolů (vyjde 8. dubna) a stejnojmenného filmu. V čem je ona podobnost? Stačí si přečíst první větu anotace knihy i filmu: "Čtyři neznámí lidé se o silvestrovské noci potkají na střeše věžáku, oblíbeném místě sebevrahů, všichni se stejným plánem..."

Dlouhá cesta dolů = (výborný) černý humor od první do poslední stránky. Jak to bude ve filmu, nevíme. Pošleme na něj špehy z vašich řad. Pro dva či dvě z vás máme dvě volné vstupenky na Dlouhou cestu dolů do libovolného Cinestaru, premiéra je 10. dubna.

Jenže - nejdřív musíte na střechu taky...


Co musím udělat, abych vyhrál?

Máte po ruce pizzu? Výborně. Pokud přemýšlíte, proč právě pizzu - pusťte si trailer. A máte po ruce střechu? Ještě líp. Vezměte pizzu, vylezte na střechu a udělejte fotku - zátiší s pizzou s výhledem do kraje. Dvě podle nás nejpovedenější fotky odměníme lístky do kina (dva pro každého výherce).

Bydlím v paneláku, na střechu se nedostanu, co teď? Zapojte představivost, fantazii se meze nekladou. I taková psí bouda má střechu. Nebo zajděte do cukrárny a dejte si střechu jako zákusek.

Podmínka je jediná - střecha + pizza + výhled do krajiny na jedné fotografii ;)


Žádné komentáře:

Okomentovat