úterý 27. května 2014

Akce: 67 detektivek se slevou 50 % do 3. června


Krimi severská, historická, anglo-americká i česká - 67 detektivek jsme do 3. června zlevnili o 50 %.. Pokud byl někdy ten správný čas, kdy doplnit do čtečky oblíbené detektivky, je to právě teď.

Severské detektivky jsou zastoupeny nejvíc

Jo Nesbo, Lars Kepler, Stieg Larsson či první dáma severské krimi Mari Jungstedtová mají v naší akci postavení vpravdě zásadní, ale nejsou to jen oni, koho jsme ze severu do akce zařadili. Doporučujeme nepřehlédnout také Jussi Adler-Olsena s jeho nesourodou trojicí vyšetřovatelů (morous, Arab a schizofrenička), Hakana Nessera, Johana Theorina a Heninnga Mankella a jeho komisaře Wallandera.

Historická krimi? Antika, středověká Anglie i středověká Praha

Do akce jsme zařadili jako detektivku antickou (první díl série SPQR), tak všechny příběhy lékařky Adélie, jež vyšetřuje zločiny na dvoře anglického krále Jindřicha II. Pro ty, kdo autorku jejích příběhů Arianu Franklinovou zatím neznají, připomínáme, že první knížka série (Vykladačka smrti) získala ve Velké Británii prestižní cenu Nejlepší kriminální román roku 2007 a na Palmknihách patří mezi trojku nejprodávanějších knížek vůbec. 

Prodává se přitom pořád - zatímco některé příběhy po půl roce zapadnou, středověká lékařka Adélie je nezničitelná.

Náš tip: Nelson DeMille a Ostrov Anthrax

Z anglo-amerických detektivek jsme do akce zařadili Jeffery Deavera, Michaela Conellyho a především muže jménem Nelson DeMille, kterého si buď oblíbíte nebo ho budete nenávidět.

Světák, chlapák, drsňák. Pro někoho možná šovinistické prase. Zkrátka a dobře - Phil Marlowe v úpravě pro 21. století.

Ať už si vyberete jakýkoli z napínavých příběhů v akci, vězte - na nákup máte je pár dnů. 50% sleva na detektivky totiž platí jen do 3. června.

Žádné komentáře:

Okomentovat