středa 23. července 2014

AKCE: Projekt manželka, Syn správce sirotčince, Paranormálové a další eknížky do 5. srpna o 30 % levnější

27 eknížek, slevy 30 % a víc, platnost do 5. srpna. S nakladatelstvím Fortuna Libri jsme dneska spustili akci, ve které se potkává fantasy s literaturou pro ženy, detektivkou, příběhem humorným i příběhem, ze kterého docela mrazí - děj románu Syn správce sirotčince, za který loni dostal Adam Johnson Pulitzerovu cenu, se odehrává v totalitní Severní Koreji.


Vybrali jsme tři příběhy jako tipy. Ne náhodou, četli jsme je a myslíme si, že když se líbí nám, mohli by se líbit i vám.

Syn správce sirotčince - šílená Severní Korea a Pulitzerova cena

Jako syn správce sirotčince má Pak Čun-do jistá privilegia. Není jako ostatní hoši, sirotci, které rodiče odložili cestou do některého z pracovních lágrů. Když dospěje, je odhodlán poctivě sloužit své vlasti, Korejské lidově demokratické republice. 
Avšak v zemi řízené nevyzpytatelným Kimem, kde člověk nemá právo na vlastní život, natožpak na identitu, kde vše je na povel a nikdo netuší, co bude zítra, v této zemi každodenního boje o holé přežití a nekonečné přetvářky ani absolutní poslušnost nikomu nezaručí, že se neocitne v pekle vězeňského dolu, odkud není návratu. Ale Pak Čun-do přežije. Přežije do chvíle, než se odhodlá získat lásku a zakusit pocit svobody…


Syn správce sirotčince v e-shopu


Projekt manželka aneb "mimoň" hledá ženu - anglický humor v australském podání

Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník...

Don Tillman se chce oženit, ale stále nemůže najít tu pravou. Jeho problém má vyřešit Projekt Manželka, a tak navrhne šestnáctistránkový dotazník, který mu má pomoci najít dokonalou partnerku. Rozhodně to nemá být barmanka, kuřačka, která ještě navíc ráda pije alkohol a chodí věčně pozdě.
Ale Rosie Jarmanová je přesně taková! Taky je energická, inteligentní a krásná a i ona někoho hledá – chce poznat svého biologického otce. Při svém pátrání narazí na profesora genetiky Dona a ve vteřině mu obrátí život naruby...

Román se stal celosvětovým fenoménem a práva na vydání se prodala do více než třiceti zemí. Společnost Sony Pictures koupila práva na jeho zfilmování.

Projekt manželka v e-shopu

Dcera sněhu - tak trochu jiná "eknížka pro ženy"

Nesmírně silný, jímavý, brilantně napsaný příběh o nevšedním osudu dvou lidí, toužících po dítěti tak moc, až si jeho existenci přivolají.

Román se odehrává v odlehlé aljašské končině a dny jeho hrdinů – Jacka a Mabel – jsou naplněny těžkou prací. Manželé se velice milují a trápí je jen marná touha po dítěti. Když toho roku napadne první sníh, ze samé radosti si postaví venku před domem sněhulačku. Následující ráno je však sněhulačka pryč – a na cestě jsou vidět drobné stopy. V příštích dnech Jack a Mabel několikrát z dálky zahlédnou blonďatou holčičku osaměle bloudící v lese – ale neodvažují se o tom zmínit jeden druhému ze strachu, že se jedná jen o přelud, podnícený dávno pohřbenými nadějemi na vlastní dítě…

Dcera sněhu v e-shopu


Žádné komentáře:

Okomentovat