pátek 6. února 2015

Vytoužený - oddychovka na nedělní odpoledne, tvrdí naše recenzentkaJulie Kenner: Vytoužený


 A přichází nová série o třech mocných mužích – Evan, Cole a Tyler.
V prvním díle této série se seznámíme s Evanem.  Charismatickým špatným hochem s pochybným podnikáním. Jak už je v tomto typu literatury dobrým zvykem, skrývá Evan pár tajemství. Bez tajemství nezůstává ale ani Angelina.
Seznámili se spolu přes Angelinina strýce Jahna. Jahn byl sběratel umění a Evan, Cole a Tyler chodili k Jahnovi na „seminář“. John se stal pro trojici chlapců náhradním otcem a chlapci trávili mnoho času u něj doma.
Angelina se ke strýci přestěhovala po smrti své sestry. S Colem a Tylerem se spřátelí, ale s Evanem je velmi těžké chovat se, jako by byl její bratr. Přitahuje ji od prvního okamžiku. To ale neunikne pozornosti Jahna a ten se postará o to, aby přitažlivost nebyla vzájemná.
Pak ale Jahn zemře a Evan se musí rozhodnout, jestli je rozumné zatáhnout Angelinu do svého života. I před Angelinou stojí důležité rozhodnutí. Musí se rozhodnout, jestli půjde ve šlépějích svého otce a začne budovat politickou kariéru nebo jestli se bude věnovat tomu, co ji baví.
Angelina, ale není jen vzorná a spořádaná dcera politika. Má ráda adrenalin a to je přesně to, co jí Evan dokáže poskytnout.
Život Evana i Angeliny komplikuje i Angelinin bývalý přítel Kevin. Agent FBI, který si vzal na mušku Evana a jeho podnikání a tvrdě pracuje na tom, aby ho dostal za mříže.
Nechybí, ani nejlepší přítel Flynn, tentokrát netradičně heterosexuál.
Samozřejmostí jsou i četné sexuální scény, nechybí ale i správná dávka napětí, která vás nutí číst dál. Je to prostě oddychovka, jednohubka na nedělní odpoledne se správnou dávkou napětí, romantiky a erotiky.

Vendula Počtová

Elektronickou verzi knihy můžete zakoupit zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat