pondělí 11. května 2015

Návštěvy mimozemšťanů u nás? Více se dozvíte v Zapomenutých případech Martina Anděla


Jan Jandourek - Zapomenuté případy Martina Anděla

Ludvíka Součka jsem četl již před spoustou let. A jeho Případ baskervillského psa patří k mým oblíbeným.
V těchto zapomenutých případech se dostaneme do Olomouce, kde přistáli mimozemšťané a přestože jejich vinnou zemřela spousta lidí, tak jim někteří připravovali jejich jídlo, které je přetrvalo a získalo nakonec jméno, Olomoucké tvarůžky. Takže to vypadá, že lidé, kterým tento produkt smrdí, haní pokrm bohů (mimozemšťanů).
V dalším případě ztroskotali mimozemšťané v minulosti u Karlštejna. A v podstatě po nich zůstalo jen jejich domácí zvířátko, které občas sežere návštěvu svojí jeskyně a po nocích se prochází po okolí Karlštejna. Navíc se jim podařilo zamořit Karlštejn nějako variantou štírů. Buď to byla mutace nebo třeba jejich verze blech.
V třetím a posledním došel Martin Anděl k závěru, že Tunguský meteorit byla vlastně havárie kosmické lodi a zachránivší se mimozemšťané infiltrovali ruské komunisty a nahradili vedoucí revolucionáře na jejich místech. Proto  taky to šlo v Sovětském svazu tak špatně. a nakonec je z vedoucích postavení odstranili modernější komunisté a tak vlastně nevědomky zachránili náš svět. Ale je možné, že jsou opět zde nebo, že se znovu objeví.

Jak jsem již napsal, mám knihy Ludvíka Součka rád. V Zapomenutých případech je vidět snaha, ale k umění Mistra to má daleko. Jsou zde zmínky z některých jeho děl. Například: Případ baskervillského psa a Případ Jantarové komnaty.
Je to zajímavé čtení a určitě překvapí některými nápady. Takže je mohu s klidným srdcem doporučit. Já, alespoň, jsem dobře bavil.
Radek Hradečný

Elektronickou verzi knihy můžete zakoupit zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat